Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Všehoj ázijský červený kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z koreňa ženšenu pravého - červeného. Ženšen pravý zvyšuje duševnú a fyzickú potenciu. Je veľmi vhodný na liečbu asténie (chronická únava neznámej etiológie). Pôsobí ako duševný aj telesný harmonizér, zlepšuje pamäť aj celkovú činnosť mozgu. Pôsobí na Parkinsonovu a Alzheimerovu chorobu. Bráni rozvoju metastáz a zlepšuje psychickú odolnosť pacienta. Afrodiziakum. Antioxidant.

Viac detailov

Skladem

299 Kč

Detaily

Tinktura (extrakt) z kořenu žen-šenu pravého - červeného. T1/K1

Žen-šen pravý neboli všehoj léčivý (Panax ginseng, syn. Panax schinseng, čeleď aralkovité - Araliaceae, SK: Všehoj ázijský) patří dnes asi mezi nejznámější byliny zvyšující duševní a fyzickou potenci. Podle posledních výzkumů vděčí bylina za tuto schopnost především komplexu ginsenosidů. Žen – šen působí proti stresu tím, že posiluje orgány, které uvolňují stresové hormony a regulují jejich hladinu v krvi. Je velmi vhodný na léčbu astenie (chronická únava neznámé etiologie). Působí jako duševní i tělesný harmonizér, zlepšuje paměť i celkovou činnost mozku. Vhodně doplňuje léčbu Parkinsonovy a Alzheimerovy nemoci. Dalším okruhem působení žen-šenu je onkologie, kde svým protinádorovým působením brání rozvoji metastáz a zlepšuje psychickou odolnost pacienta. Má antioxidační vlastnosti. Zvyšuje hladinu testosteronu (anabolikum) a působí i jako afrodisiakum. Má i antibiotické působení, zejména proti Staphylococcus aureus.

Červenou barvu žen-šen získává zpracováním dle TČM v horké páře. Tento proces zlepšuje biologickou dostupnost aktivních látek pro lidský organismus.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold)Duševní stav a výkon, koncentrace, koordinace, stres. Fyzický výkon a stav - kyselina mléčná. Erekce. Antioxidant. Bdělost. Únava. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Vitalita. Sexuální zdraví. Kognitivní funkce. Krevní oběh. Paměť. Slabost – vyčerpání. Normální hladina glukózy v krvi. Kognitivní a duševní výkonnost. Antioxidant. Imunitní systém. Normální činnost kardiovaskulárního systému.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/zen-sen-ginseng-koren-kapky-tinktura-50-ml-p-2462

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Nekombinujte s antidepresivy. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kontraindikace: autoimunitní onemocnění.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:harmonizér,stres,aktivita,testosteron,anabolikum,afrodisiakum,rakovina,nádory,únava,antioxidant, adaptogen,adaptogeny,harmonizér,tonikum,Parkinsonova a Alzheimerova nemoc,paměť,astenie, chronická únava,metaztázy, žen-šen, žen - šen, ženšen, geriatrikum, stárnutí, stáří, ATB, antibiotikum, stafylokokus, dopamin, červený.