Onko "P" - retroperitonea (předpáteří) kvapky (tinktúra) 50 ml

Onko "P" - retroperitonea (předpáteří) - doplněk přípravku O-stop. Směs léčivých rostlin pro doplnění účinků přípravku O-stop při působení na nekontrolovatelné dělení buněk v předpáteří.

Viac detailov

Skladem

139 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Onko "P" - retroperitonea (předpáteří) - doplněk přípravku O-stop. Směs léčivých rostlin pro doplnění účinků přípravku O-stop při působení na nekontrolovatelné dělení buněk v předpáteří.

Složení: rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum), pampeliška (smetánka) lékařská (Taraxacum officinale) list, kořen, korálovec ježatý (Hericium erinaceus).

Rdesno mnohokvěté je adaptogen vnitřních orgánů. Má antioxidační účinky a zpomaluje stárnutí. Zlepšuje hormonální činnost, zvyšuje množství spermatu, navozuje ovulaci. Stimuluje funkci ledvin, čímž čistí krev. Má antivirové a antibakteriální působení. Chrání játra a srdce. Pampeliška (smetánka) lékařská kořen má antibiotické účinky. Odbourává z těla toxiny, působí antirevmaticky a pomáhá při různých degenerativních onemocněních kostí a chrupavek. Pampeliška (smetánka) lékařská list má také antibiotické účinky. Odbourává z těla toxiny. Listy navíc oproti kořenům obsahují vitamín C a kyselinu křemičitou. Působí dobře při chorobách látkové výměny. Korálovec ježatý posiluje imunitní systém, potlačuje záněty a léčí vyčerpanost. Výzkumy in vitro a in vivo prokázaly přímé působení na nádorové buňky. Houba má prokázaný antioxidační účinek. Extrakt zvyšuje aktivitu makrofágů a imunitního systému proti rakovinným buňkám. Klinické studie dokázaly, že korálovec podávaný společně s chemoterapií v 70% případů redukoval vznik metastáz.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost kardiovaskulárního systému - hladina cholesterolu v krvi./ Normální funkce močové soustavy. Prebiotikum. Antioxidant. Normální trávení - stimulace. Normální činnost žaludku a jater. Detoxikace – vylučování. / Působí protizánětlivě. Normální činnost jater. Metabolismus sacharidů. Normální činnost kardiovaskulárního systému - cholesterol v krvi. Normální funkce močové soustavy. Prebiotikum. Antioxidant. Normální trávení - stimulace. Normální činnost žaludku. Detoxikace – vylučování./ -

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód: rakovina retroperitonea, předpáteří, onko, o stop, o-stop, onkostop.