Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Stephania tetranda tinktúra 50 ml

Stephania (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný extrakt z koreňa liečivej rastliny stefanie štvormužnej.

Viac detailov

Skladem

249 Kč

Detaily

Stephania (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní extrakt z kořene léčivé rostliny stefanie čtyřmužné. 

Stefanie čtyřmužná (Stephania tetranda, čeleď lunoplodovité  - Menispermaceae, SK: ). 

Účinky této rostliny jsou prakticky nenahraditelné. Používá se stovky let v ajurvédě a TČM. TČM uvádí u stephanie tyto účinky: pomáhá při vyčerpání a oslabení organismu při vleklých nemocech, snižuje tělesnou teplotu, snižuje krevní tlak, zlepšuje zásobení srdečního svalu krví, používá se při nádorech plic. Obsažené látky působí na vředové záněty tlustého střeva. 

Stephen Harrod Buhner uvádí působení této rostliny u těchto nemocí: enterokoková meningitida, hemofilová meningitida, stenotrofomonádová meningitida, působí na enterobakterie druhu Serratia - Serratia marcescens, Serratia liquefaciens, Serratia rubideae.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina stefanie čtyřmužná.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 

Kód: rakovina, záněty střev, celková vyčerpanost, střeva, střevo, plíce, srdce, bakterie, ATB, antibiotikum.