Kryptolepis tinktúra 50 ml

Kryptolepis (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořenů léčivé rostliny Cryptolepis sanguinolenta.

Viac detailov

Skladem

249 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Kryptolepis (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořenů léčivé rostliny Cryptolepis sanguinolenta.

Kryptolepis root (Cryptolepis sanguinoleta), čeleď toješťovité - Apocynaceae, SK: ?). Kryprolepis obsahuje antibakteriální alkaloidy kryptolepin, quinolin a neokryptolepin. Používá se i v onkologické terapii.

Vycházíme ze zkušeností z USA, hlavně z práce autora jménem Stephen Harrod Buhner. Seznam patogenních mikroorganismů citlivých na výtažek z rostliny Cryptolepis sanguinoletaAspergillus spp., Babesia spp., Bacillus subtilis, Campylobakter spp., Candida spp., Clostritidum difficile, Entamoeba histolytica, Enterobacter cloacae, Escherichia coli, Herpes simplex, Klebsiella spp., Mycobacterium spp., Neisseria gonorrhoeae, Plasmodium spp., Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Salmonella spp., Shigella dysenteriae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes.

Výsledky výzkumů prokázaly, že rostlina je účinnější, než syntetické ATB chloramfenikol.

Vedlejší účinky a kontraindikace nebyly u komplexního extraktu zaznamenány.

Nežádoucí interakce: pravděpodobně mírně zesiluje účinek sedativ.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina kryptolepis sanguinoleta.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 20-40 kapek 3 - 4 x denně.

Kód: ATB, antibiotikum, Buhner, Buhnerův protokol, antibiotikum, přírodní.