Ginko dvojlaločné plod kvapky (tinktúra) 50 ml

Jinan plod (ginkgo) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný  extrakt z plodu léčivé rostliny jinanu dvojlaločného. T2/K5

Viac detailov

Skladem

127 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Jinan plod (ginkgo) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný  extrakt z plodu léčivé rostliny jinanu dvojlaločného. T2/K5

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba, čeleď jinanovité - Ginkgoaceae, SK: Ginko dvojlaločné). Zmínky o jinanu jakožto léku na srdce a plíce se objevují již ve starých spisech tradiční čínské medicíny. I ajurvédská medicína považuje jinan za lék na dlouhověkost. Obsahuje kyselinu olejovou, linolovou, palmitou, stearovou, myristovou, aminokyseliny, mono a polysacharidy, fenoly, fenolické kyseliny atd. Užíváme při zahleněném kašli, dušnosti, bolestech srdce, infarktu, hypertenzi, angině pectoris, zvýšeném cholesterolu a při průjmu.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Duševní rovnováha. Mikrocirkulace krevního systému. Kognitivní funkce. Antioxidant. Periferní oběhový systém - oči – slyšení. Normální činnost mozku. 

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina jinan dvoulaločný.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 20 kapek 3x denně. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Kód: kašel, dušnost, bolesti srdce, infarkt, hypertenze, angina pectoris, cholesterol, průjem.