Houtuynia kvapky (tinktúra) 50 ml

Houtuynie (Houtunie - touleň) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny houtuynie srdčité.

Viac detailov

Skladem

135 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Houtuynie (Houtunie - touleň) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny houtuynie srdčité.

Houtuynie (touleň) srdčitá (Houttuynia cordata, čeleď ještěrkovcovité (Saururaceae), SK: Houtuynia). Rostlina obsahuje terpeny, flavonoidy (hyperin, kvercitrin, rutin), kyselinu palmitou, olejovou, stearovou, houttuynin atd. Vědecké výzkumy dokázaly, že působí proti Streptococcus pneumoniea, Staphylococcus aureus, ale také i na viry hepatitidy. Extrakt je velmi účinný při zánětu plic, na plicní hlízy, bronchitidu a při nachlazení. Působí na infekce močových cest, při zástavě močení, poševním výtoku a nepravidelné menstruaci. Odstraňuje z těla toxiny a snižuje tělesnou teplotu.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina houtuynie srdčitá.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód: nachlazení, Streptococcus pneumonieaStaphylococcus aureus, bronchitida, močové cesty, poševní výtok, zánět plic, hepatitida, PLICNÍ HLÍZY, ZÁSTAVA MOČENÍ, MENSTRUACE NEPRAVIDELNÁ, houtunie, touleň.