Ruža vráskavá kvapky (tinktúra) 50 ml

Růže svraskalá (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z poupat léčivé rostliny růže svraskalé.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Růže svraskalá (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z poupat léčivé rostliny růže svraskalé.

Růže svraskalá (Rosa rugosa, čeleď růžovité - Rosaceae, SK: Ruža) obsahuje třísloviny, silice, antokyany a další látky. Používá se pro harmonizaci funkcí jater a srdce, při bolestech a plnosti žaludku, nechutenství, nevolnosti, zvracení, chronické i akutní dyzenterii, bolestivé a narušené menstruaci, při stenokardii, infarktu myokardu a také při nervových poruchách.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina růže svraskalá.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není z důvodu obsahu alkoholu vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód: játra, srdce, žaludek, nechutenství, nevolnost, zvracení, dyzenterie, , menstruace, stenokardie, infarkt, nervové poruchy.