Pornatka kvapky (tinktúra) 50 ml

Pornatka (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z plodnic léčivé houby pornatky kokosové.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Pornatka (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z plodnic léčivé houby pornatky kokosové.

Pornatka kokosová (Poria cocos syn. Pachyma cocos syn. Wolfiporia cocos, čeleď chorošovité - Polyporaceae, SK: ) obsahuje triterpeny, polysacharidy, mastné kyseliny, lecitin, cholin, železo, draslík, fosfor apod. Extrakt má protinádorové, antimutagenní, imunostimulační a sedativní působení. Tonifikuje, posiluje nervy a používá se při nespavosti a neuróze. Pomáhá u potíží s močením a se zástavou močení. Působí i při nadýmání, průjmu a při kašli se hleny. Zlepšuje stav pokožky.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina pornatka kokosová.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód: nervy, sedativum, neuróza, rakovina, imunostimulátor, antimutagenní, nadýmání, nespavost, průjem, kašel, tonikum, pleť, zástava močení, pokožka.