Pivonka čínska koreň červený kvapky (tinktúra) 50 ml

Pivoňka kořen červený (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořenů léčivé rostliny pivoňky bělokvěté.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Pivoňka kořen červený (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořenů léčivé rostliny pivoňky bělokvěté.

Pivoňka bělokvětá (čínská) červený kořen (Paeonia albiflora syn. edulis syn. sinensis syn. chinensis, čeleď pivoňkovité - Paeoniaceae, SK: Pivonka čínska) obsahuje monoterpenický glykosid paeoniflorin, albiflorin, oxypaeoniflorin, benzoylpaeoniflorin, gallotaniny, paconol, beta-sitosterol, kyselinu benzoovou a palmitovou, daucosterol, d-katechin a další látky. Používáme při poruchách menstruace, potížích v těhotenství a při porodu, křečích a při zánětech žlučníku a prostaty. Posiluje imunitu, snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, snižuje tlak a má močopudné účinky.

Červený kořen se bezprostředně po sklizní omyje, oloupe a suší na slunci.   

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Zdraví žen - menopauzální komfort.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina pivoňka bělokvětá.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 5 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód: křeče, poruchy menstruace, těhotenství, porod, zánět žlučníku, zánět prostaty, imunita, cukrovka, cholesterol, vysoký tlak, močopudné