Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Pľuzgierka islandská kvapky (tinktúra) 50 ml Zväčšiť

Pľuzgierka provazovka kvapky (tinktúra) 50 ml

Lišajník povrazovka (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt zo stielok liečivej rastliny lišajníka povrazovky pre normálnu funkciu dýchacích ciest.

Viac detailov

Skladem

153 Kč

Detaily

Lišejník provazovka (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt ze stélek léčivé rostliny lišejníku provazovky pro normální funkce dýchacích cest.

Lišejník provazovka (Lichen usnea, čeleď terčovkovité - Parmeliaceae, SK: ) působí výrazně antibioticky a to zejména v oblasti dýchacích cest (včetně zánětu průdušek) a žaludku. Působí i proti některým virům. Díky ochrannému účinku slizů léčí žaludeční a dvanáctníkové vředy. Je i posilujícím prostředkem a zlepšuje vstřebávání živin. ATB účinky má v rostlině kyselina usnová vyskytující se v některých lišejnících a provazovkách. Provazovka působí na tyto grampozitivní bakterie: Bacillus megaterium, Bacilus subtilis, Bacteroides spp., Clostridium spp., Corynebacterium diphtheriae, Enterococcus faecalis, Enterococcus faecium, Listeria monocytogenes, Micrococcus viridans, Mycobacterium tuberculosis, Propionbacterium acnes, Staphylococcus aureus, Staphylococcus simulans, Streptococcus faecalis, Streptococcus mutans, Streptococcus pyogenes, gramnegativní bakterie: Helicobacter pylori, E. coli, Yersinia enterocolitica a Proteus mirabilis. Z virů působí na herpes simplex, polyomavirus, Junin virus, viry komplexu Tacaribe a virus Epsteina a Barrové. Působí i proti parazitům: Trypanosoma cruzi, Echinococcus granulosus včetně jeho cyst a Toxoplasma gondii. Z plísní působí na rod Malassezia, dále na Microsporum gypseumTrichophyton mentagrophytesT. rubrum a na několik druhů kandid. Provazovka a kyselina usnová obecně působí na karcinom plic, prsu, vulvy a maligní mezoteliom.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce horních cest dýchacích. Chuť k jídlu. Antioxidant.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina lišejník provazovka.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód:zánět průdušek,průdušky,žaludeční vředy,slizy, antibiotikum, ATB, žaludek.

Recenzie

Napísať recenziu

Pľuzgierka provazovka kvapky (tinktúra) 50 ml

Pľuzgierka provazovka kvapky (tinktúra) 50 ml

Lišajník povrazovka (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt zo stielok liečivej rastliny lišajníka povrazovky pre normálnu funkciu dýchacích ciest.