Zemolez japonský kvapky (tinktúra) 50 ml

Zimolez (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt ze stonků léčivé rostliny zimolezu japonského.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Zimolez (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt ze stonků léčivé rostliny zimolezu japonského.

Zimolez japonský (Lonicera japonicačeleď zimolezovité - Caprifoliaceae, SK: zemolez japonský) obsahuje ve stoncích mj. luteolin, saponiny a třísloviny. Užívá se při horečnatých infekčních nemocech, hepatitidě, zánětu horních cest dýchacích i plic, krvavém průjmu, bolesti a zánětech kloubů i šlach a kožních nemocech - např. vředech.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina zimolez japonský.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky a zesláblé osoby. Nepřekračujte denní dávku.

Kód: horečka, hepatitida, plíce, záněty, krvavý průjem, bolest kloubů a šlach, šlachy, klouby, kůže, vředy.