Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Trsť obyčajná kvapky (tinktúra) 50 ml

Rákos (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z podzemku liečivej rastliny rákosia obyčajného.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Detaily

Rákos (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z oddenku léčivé rostliny rákosu obecného.

Rákos obecný (Phragmites communisčeleď lipnicovité - Poaceae, SK: trsť obyčajná) obsahuje coixol, triticin, asparamid, gramin, donaxarin, beta-sitosterol, bufetenin, kyseliny p-kumarovou, vanilovou a ferulovou, xylózu, arabinózu, glukózu, galaktózu, vitaminy B1 a B2, C a E. Imunologicky aktivní jsou zejména polysacharidy. Užíváme při plicním abscesu, kašli, nevolnosti, zvracení a bolestivém močení. Působí na horečnaté nemoci a spalničky, má ATB působení. 

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina rákos obecný.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód: plicní abcesy, kašel, nevolnost, zvracení, bolestivé močení, horečnaté nemoci, spalničky, atb, antibiotikum.