Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Rebríček obyčajný kvet kvapky (tinktúra) 50 ml

Rebríček (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z kvetov liečivej rastliny rebríčka obyčajného pre normálne trávenie a menštruačný komfort. T4/K3

Viac detailov

Skladem

136 Kč

Detaily

Řebříček (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z květů léčivé rostliny řebříčku obecného pro normální trávení a menstruační komfort. T4/K3

Řebříček obecný (Achillea millefolium, čeleď hvězdnicovité - Asteraceae, SK: Rebríček obyčajný) používáme při křečovitých bolestech trávicího traktu a bolestivé menstruaci. Staví krvácení z plic, ledvin, menstruační i jiná gynekologická krvácení a to zvyšováním srážlivosti krve. Řebříček nám dává psychickou oporu a stabilitu, vidět všechny části celku, pochopit názory jinak smýšlejících a zkusit je spojit s názory našimi. Dává nám jasné zaměření, sílu stát vzpřímeně a schopnost hledat v protikladech celek.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce močových cest – ledviny. Normální trávení. Normální funkce dýchacího systému. Menstruační komfort.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina řebříček obecný.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje několik dní před očekávanou bolestivou menstruací. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Nepodávejte dlouhodobě, nevhodné pro osoby se zvýšenou srážlivostí krve a při onemocnění ledvin. 

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:srážlivost krve zvýšení, zástava krvácení,menstruace,křeče,fytohormony,spasmolytikum, menstruační křeče, zánět žaludku, střev, průjmy, žaludek, střeva, krvácivost, střevo.