Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Palina abrotanová kvapky (tinktúra) 50 ml

Palina abrotánová (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z vňate liečivej rastliny paliny abrotánovej.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Detaily

Pelyněk brotan (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny pelyňku brotanu.

Pelyněk brotan (boží dřevec) (Artemisia abrotanum, čeleď hvězdnicovité - Asteraceae, SK: Palina abrotanová (Božie drievko) podporuje tvorbu žaludečních šťáv a žluči (trávení) a působí proti zánětům žaludku a střev. Působí také proti parazitům. Antiseptikum zažívacího ústrojí - podobně jako např. Endiaron.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): není.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina pelyněk rotan.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Obsahuje thujon. Nepřekračujte dávkování! Neužívat dlouhodobě!

Kód:žaludeční šťávy,dezinfekce trávicího traktu, nechutenství, křeče, žlučník, játra, katar, chuť k jídlu, paraziti, parazité, trávicí trakt.