Mucuna pruriens kvapky (tinktúra) 50 ml

Mucuna pruriens (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z plodu rostliny Mucuna pruriens pro dprávnou tvorbu dopaminu.

Viac detailov

Skladem

149 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Mucuna pruriens (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z plodu rostliny Mucuna pruriens pro dprávnou tvorbu dopaminu.

Mucuna pruriens (Mucuna pruriens , čeleď bobovité (Fabaceae), SK: Mucuna pruriens) obsahuje aminokyselinu, ze které si tělo umí vytvořit dopamin. Používá se jako prostředek při Parkinsonově nemoci. Dále tlumí stres a psychické potíže.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): 

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina mucuna pruriens.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není z důvodu obsahu alkoholu vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód: L-dopa, dopamin, Pasrkinsonova nemoc.