Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Afrodite pre mužov kvapky (tinktúra) 50 ml

Afrodite pre mužov tinktúra (extrakt) - zmes afrodiziálne na mužov pôsobiacich bylín.

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Detaily

Afrodite pro muže tinktura (extrakt) - směs afrodisiálně na muže působících bylin.

Složení: kotvičník zemní (Tribulus terrestris), jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), žen-šen (Panax ginseng), maralí kořen (Leuzea carthamoides), (syn. Rhaponticum carthamoides, Stemmacantha  carthamoides).

Kotvičník zemní obsahuje sapogeniny, alkaloidy, bílkoviny, minerální látky, rutin a velké množství fytosterolů. Nejvyšší koncentrace těchto látek byla zjištěna v kořenech a plodech, ale lze užívat celou rostlinu. Výzkumy prokázaly, že koncentrovaný výtažek fytosterolů z kotvičníku harmonizuje využití androgenů u mužů a estrogenů u žen. Zmínky o jinanu dvoulaločném se objevují v souvislosti se zlepšením kondice a posílení celkové vitality již ve starých spisech tradiční čínské medicíny. Listy obsahují flavonové glykosidy, terpenické laktony a především velké množství antioxidantů, které zvyšují průtok krve v tkáních a tím zlepšují kyslíkové zásobení tkání. Žen-šen, česky všehoj léčivý, patří mezi drogy, které přestože v nich byla prokázána řada účinných látek, jako jsou glykosidy, saponiny, škroby, cukry, fytosteroly, minerální látky a vitamíny je stále středem zájmu vědců. Všehoj je schopen regulovat uvolňování stresových hormonů, harmonizuje metabolismus, činnost centrální nervové soustavy a posiluje žlázy s vnitřní sekrecí včetně žláz pohlavních. Poslední bylinou ve směsi je maralí kořen, který je původem ze Sibiře, vyhledávají jej v době říje jeleni maralové a konzumací rostliny si zvyšují svoji sexualní aktivitu - bylina podobně afrodisiakálně působí i u můžů a zvyšuje jejich sexualní zdatnost.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Pohlavní orgány / hormonální aktivita. Normální funkce močové soustavy (močení). Zdraví úst a dásní. Normální stav pokožky. Duševní rovnováha. Mikrocirkulace krevního systému. Kognitivní funkce. Antioxidant. Periferní oběhový systém - oči – slyšení. Normální činnost mozku. Duševní stav a výkon, koncentrace, koordinace, stres. Fyzický výkon a stav - kyselina mléčná. Erekce. Bdělost. Únava. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Vitalita. Sexuální zdraví. Krevní oběh. Paměť. Slabost – vyčerpání. Normální hladina glukózy v krvi. Kognitivní a duševní výkonnost. Normální činnost kardiovaskulárního systému.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/afrodisiakum-kapky-tinktura-50-ml-p-38

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Doporučení:

  • neužívat dlouhodobě a ve vysokých dávkách

Omezení užívání:

  • lidé se sníženou srážlivostí krve
  • při užívání léčebných dávek vitamínu E (zvyšuje srážlivost)

 

Recenzie

Napísať recenziu

Afrodite pre mužov kvapky (tinktúra) 50 ml

Afrodite pre mužov kvapky (tinktúra) 50 ml

Afrodite pre mužov tinktúra (extrakt) - zmes afrodiziálne na mužov pôsobiacich bylín.