Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Imelovec kvapky (tinktúra) 50 ml

Imelovec (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z vetvičiek liečivej rastliny imelovca čínskeho.

Viac detailov

Skladem

136 Kč

Detaily

Ochmet (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z větviček léčivé rostliny ochmetu čínského.

Ochmet čínský (Taxillus chinensis, syn. T. estipitatus, syn. Loranthus chinensis syn. L. estipitatus syn. Scurulla chinensis, čeleď ochmetovité - Loranthaceae, SK: Imelovec čínský) má protirakovinné, protizánětlivé a antioxidační účinky. Používáme také při revmatismu, bolestech beder a kolenou, při hrozbě potratu k uklidnění plodu, snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi, rozšiřuje koronární cévy a rozpouští tromby. Léčí zánět ledvin a chronickou bronchitidu.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): není

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina ochmet čínský.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:antibiotikum,vysoký tlak,esenciální hypertenze, ATB.