Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Ruža galská kvapky (tinktúra) 50 ml

Ruža galská (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z kvetu liečivej rastliny ruže galskej pre normálnu funkciu dýchacieho systému.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Detaily

Růže galská (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný  extrakt z květu léčivé rostliny růže galské pro normální funkce dýchacího systému.

Růže galská (keltská) (Rosa gallica syn. Rosa officinalis, čeleď růžovité - Rosaceae, SK: Ruža galská) obsahuje třísloviny, flavonoidy quercetin, kemferol, kyselinu galovou, antokyany, polysacharidy, silici, vosky a sliz. Působí zejména v oblasti dýchacích cest a střev. Pomáhá udržovat optimální složení střevní mikroflóry a to zejména po užívání antibiotik.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce dýchacího systému.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina růže galská.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód:antivirutikum,viry,antibiotikum,bakterie,střevní mikroflóra, ATB.