Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Eukalyptus kvapky (tinktúra) 50 ml

Eukalyptus  (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z listov liečivej rastliny eukalyptu guľatoplodého pre normálnu funkciu dýchacieho systému.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Detaily

Eukalyptus (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z listů léčivé rostliny eukalyptu kulatoplodého pro normální funkce dýchacího systému.

Blahovičník (eukalyptus) kulatoplodý (Eucalyptus globulusčeleď myrtovité - Myrtaceae, SK: Eukalyptus (blahovičník)) je původem z Austrálie. Obsahuje cineol, terpeny, třísloviny, hořčiny atd. Po požití se vylučuje močí a plícemi, z čehož je zřejmá i oblast jeho vnitřního užití.

Zevně hojí zahnisané rány, záněty a jiné afekce v ústní dutině (stomatitidy). Lze použít i jako kloktadlo. 

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce dýchacího systému. Normální funkce imunitního systému v důsledku antimikrobiální aktivity. Normální stav svalů a kloubů. Normální hladina glukózy v krvi.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina eukalyptus kulatoplodý.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Kód: antiseptikum, hleny, bronchiální spasma, smršťování průdušek, astma.