Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Buňky, cytokiny, slezina, lymfa (Netopýr 3) kvapky (tinktúra) 50 ml

Bunky, cytokíny, slezina, lymfa (Netopier 3) (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z liečivých rastlín na ochranu buniek, moduláciu cytokínov, podporu sleziny a lymfy.

Viac detailov

Skladem

180 Kč

Detaily

Buňky, cytokiny, slezina, lymfa (Netopýr 3) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro ochranu buněk, modulaci cytokinů, podporu sleziny a lymfy.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol, léčivé rostliny (byliny) - šalvěj červenokořenná (Salvia miltiorrhiza)latnatec americký (Ceanothus americana), dvouzubec chlupatý (pilový) (Bidens pilosa).

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k těmto léčivým rostlinám.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek (cca 1 kávová lžička), při vážných potížích až 6x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Kód:.