Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Novinka Lopúch väčší semená kvapky (tinktúra) 50 ml Zväčšiť

Lopúch väčší semená kvapky (tinktúra) 50 ml

Lopúch semená(bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z koreňa liečivej rastliny lopúcha väčšieho pre normálny stav dýchacích ciest, imunitu a normálny stav glukózy v krvi. T2/K1

Viac detailov

Skladem

136 Kč

Detaily

Lopuch semena (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny lopuchu většího pro normální stav dýchacích cest, imunitu a normální stav glukózy v krvi. T2/K1

Lopuch větší (Arctium lappa, čeleď hvězdnicovité - Asteraceae, SK: Lopúch väčší). Semena obsahují zejména arctiin a látky jemu podobné. Mají antibakteriální, antimykotické, projímavé a močopudné účinky. Snižují hladinu cukru v krvi a krevní tlak. Působí i na spalničky a příušnice, při obtížném vykašlávání hlenů a u hnisavých infekcí.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce horních cest dýchacích/ Imunita. Normální stav pokožky. Normální trávení. Vylučování vody z organizmu. Normální stav kloubů a chrupavek. Normální hladina glukózy v krvi.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina lopuch větší.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód: antibakteriální, plísně, ATB, mykózy, kašel, hnisavé infekce, průjem, spalničky, příušnice, , antibiotikum.