Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Obličky II kvapky (tinktúra) 50 ml

Obličky II - tinktúra (extrakt) - tvorí zmes bylín pri zníženej funkcii obličiek, opuchoch obličkového pôvodu, pri bielkovine v moči (proteinúria), na odvádzanie kyseliny močovej z tela, pri zápale močových ciest.

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Detaily

Ledviny II - tinktura (extrakt) - tvoří směs bylin při snížené funkci ledvin, otocích ledvinového původu, při bílkovině v moči (proteinurie), pro odvádění kyseliny močové z těla, při zánětu močových cest. 

Složení: trubkovec tyčinkový (Ortosiphon stamineus), turanka kanadská (Conyza canadensis), přeslička rolní (Equisetum arvense).

Trubkovec tyčinkový je bylinka podobná naší hluchavce, která pochází z Indonésie. Je využívaná především jako velmi účinné diuretikum s antibakteriálním účinkem. Užíváme ji při otocích ledvinového původu, při bílkovině v moči (proteinurie) a pro odvádění kyseliny močové z těla. Turanka kanadská (turan kanadský) je nedráždivým močopudným prostředkem, který vylučuje kyselinu močovou z těla. Působí i na zánět močových cest. Podporuje látkovou výměnu.  Přeslička rolní je významným zdrojem křemíku (7 % kys. křemičité v rostlině), díky kterému pomáhá hojit a regenerovat sliznice močových cest. Ve stáří tělu křemík chybí, pomocí naší tinktury jej lze vhodně doplňovat. Patří mezi účinná urologická léčiva, je vhodná k prevenci a léčbě močových zánětů a kaménků. 

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost jater. Metabolismus sacharidů. Ředění. Normální funkce dolních močových cest, močového měchýře a ledvin. Vylučování vody a kyseliny močové z těla. Antioxidant. Klouby – flexibilita. Nervová rovnováha - uklidnění – relaxace. Normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace). Normální stav kostí a kloubů. Osvěžení těla zdravé dýchání odolnost. Ředění. Vylučování. Normální činnost kardiovaskulárního systému – pružnost.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/ledviny-ii-kapky-tinktura-50-ml-p-49

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Omezení užívání:

  • při funkční nedostatečnosti srdce
  • při hyperfunkci štítné žlázy
  • při blokádě močovodů.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133/1

<

Recenzie

Napísať recenziu

Obličky II kvapky (tinktúra) 50 ml

Obličky II kvapky (tinktúra) 50 ml

Obličky II - tinktúra (extrakt) - tvorí zmes bylín pri zníženej funkcii obličiek, opuchoch obličkového pôvodu, pri bielkovine v moči (proteinúria), na odvádzanie kyseliny močovej z tela, pri zápale močových ciest.