Lopúch väčší kvapky (tinktúra) 50 ml

Lopuch větší tinktura (extrakt) z kořenu.

Lopuch větší podporuje látkovou výměnu a odstraňuje toxiny z těla pomocí podpory činnosti ledvin. Řadíme ho mezi nejlepší byliny v dermatologii. Příznivě působí na různé ekzémy, akné, impetigo a snižuje mazotok. Podporuje jaterní funkce a současně pročišťuje - především střeva - a tím tento lopuchový extrakt přispívá k celkovému ozdravení organismu. 

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Lopuch větší tinktura (extrakt) z kořenu. T2/K1

Lopuch větší (Arctium lappa, čeleď hvězdnicovité - Asteraceae, SK: Lopúch väčší) podporuje látkovou výměnu a odstraňuje toxiny z těla pomocí podpory činnosti ledvin. Řadíme ho mezi nejlepší byliny v dermatologii. Příznivě působí na různé ekzémy, akné, impetigo a snižuje mazotok. V kořenu byliny byly prokázány polyacetyleny, které mají protibakteriální a protiplísňové účinky. Podporuje jaterní funkce, je velmi dobrým choleretikem a současně pročišťuje - především střeva - a tím tento lopuchový extrakt přispívá k celkovému ozdravení organismu. 

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce horních cest dýchacích/ Imunita. Normální stav pokožky. Normální trávení. Vylučování vody z organizmu. Normální stav kloubů a chrupavek. Normální hladina glukózy v krvi. Pročištění krve.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/lopuch-vetsi-kapky-tinktura-50-ml-p-54

Dávkování: 3x 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:detoxikace,vlasy,antibakteriální,impetigo,akné,ekzemy,mazotok,látková výměna,čištění,očista krve, kůže, pokožka, lupy.