Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Metafit C (cukrovka) kvapky (tinktúra) 50 ml

Metafit C (cukrovka) tinktúra (extrakt) - bylinná zmes na zlepšenie chronickej poruchy metabolizmu cukrov (podporu liečby diabetes II.typu).

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Detaily

Metafit C (cukrovka) tinktura (extrakt) - bylinná směs pro zlepšení chronické poruchy metabolismu cukrů (podporu léčby diabetes II.typu).

Složení: kořen smetánky lékařské (Taraxacum officinale), fazol obecný (Phaseolus vulgaris) a borůvka černá list (Vaccinium myrtillus).

Kořen smetánky lékařské obsahuje řadu látek, se širokým spektrem účinku. V posledních letech, byly v této droze objeveny látky, u kterých byl prokázán hypoglykemický účinek. Je to další důkaz toho, že smetánka se právem pyšní latinským názvem, který je odvozen z řeckého taraxos - v překladu „nemoc, porucha“ a akos znamenající „ lék“.  Fazol obecný je asi nejznámější bylinou pro ovlivnění cukrovky. Jako účinná látka byl označen glukokinin. Poslední bylinou obsaženou v této směsi je borůvka černá. List této byliny obsahuje flavonoidy, třísloviny a glukokininy, které přispívají k poklesu krevního cukru.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Působí protizánětlivě. Normální činnost jater. Metabolismus sacharidů. Normální činnost kardiovaskulárního systému - cholesterol v krvi. Normální trávení - chuť k jídlu. Normální činnost hltanu a dýchacích cest. Vylučování vody z organizmu. Normální stav zraku. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Trávení - střevní tranzit. Hladina cukru v krvi. Antioxidant. Metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin. Normální stav vlasů a nehtů.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/cukrova-uplavice-50-ml-kapky-tinktura-p-654

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

Recenzie

Napísať recenziu

Metafit C (cukrovka) kvapky (tinktúra) 50 ml

Metafit C (cukrovka) kvapky (tinktúra) 50 ml

Metafit C (cukrovka) tinktúra (extrakt) - bylinná zmes na zlepšenie chronickej poruchy metabolizmu cukrov (podporu liečby diabetes II.typu).