Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Kremík kvapky (tinktúra) 50 ml

Kremík - tinktúra (extrakt) - zmes bylín na doplnenie organického kremíka.

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Detaily

Křemík - tinktura (extrakt) - směs bylin pro doplnění organického křemíku.

Složení: přeslička rolní (Equisetum arvense), rdesno ptačí (Polygonum aviculare).

Přeslička rolní je významným zdrojem křemíku (obsahuje až 7% kyseliny křemičité). Tuto její vlastnost znali již ve starém Římě, kdy římský lékař Galén podáváním odvaru z přesličky úspěšně hojil pohmožděné šlachy. Přeslička je i zdrojem selenu. Rdesno ptačí   uvolňuje hlen a tím zlepšuje odkašlávání. Díky obsahu kyseliny křemičité regeneruje plicní tkáň a zlepšuje látkovou výměnu při revmatismu a dně. Výrazný močopudný účinek se projevuje vylučováním odpadních látek a vyplavováním ledvinového i močového písku a kaménků. 

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce dýchacího systému. Antioxidant. Klouby – flexibilita. Nervová rovnováha - uklidnění – relaxace. Normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace). Normální funkce močové soustavy. Normální stav kostí a kloubů. Osvěžení těla zdravé dýchání odolnost. Ředění. Vylučování. Normální činnost kardiovaskulárního systému – pružnost.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/kremik-kapky-tinktura-50-ml-p-66

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Recenzie

Napísať recenziu

Kremík kvapky (tinktúra) 50 ml

Kremík kvapky (tinktúra) 50 ml

Kremík - tinktúra (extrakt) - zmes bylín na doplnenie organického kremíka.