Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Trúdnikovec pestrý kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z plodníc trúdnikovca pestrého.

Viac detailov

Skladem

149 Kč

Detaily

Tinktura (extrakt) z plodnic outkovky pestré.

Houba je v ČR zakázaná pro vnitřní užití!!!

Outkovka pestrá (Trametes versicolor, čeleď chorošovité - Polyporaceae, SK: Trúdnikovec pestrý) není v Evropě příliš používána, avšak v Číně, Japonsku a Mexiku je s úspěchem využívána proti řadě chorob. Jsou to různé druhy zhoubných nádorů, zejména při rakovině jater a žloutenkám typu B a C. Houba potlačuje následky chemoterapie (nechutenství, bolesti, únava, sucho v ústech atd.) a posiluje imunitní systém. Experimentálně byly prokázány její účinky i proti viru HIV. Houba obsahuje také antibiotikum účinné proti grampozitivním bakteriím skupiny Firmicutes, tedy stafylokoky, streptokoky, enterokoky a další. Proto ji s úspěchem můžeme použít při zánětech dýchacích cest, močových cest a trávicích orgánů. V Mexiku se používá na různé druhy plísní, lišeje ve vousech, ekzémy, mykózy a loupání pokožky.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód: rakovina jater, žaludku, prsu, grampozitivní bakterie, stafylokok, streptokok, enterokok, žloutenka, antibakteriální, zánět dýchacích a močových cest, zánět žaludku, gastritida, plísně, kůže.

Recenzie

Napísať recenziu

Trúdnikovec pestrý kvapky (tinktúra) 50 ml

Trúdnikovec pestrý kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z plodníc trúdnikovca pestrého.