Ibištek BIO kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) BIO z květu ibišku súdánského. Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002.

Ibišek súdánský (Hibiscus sabdariffa, čeleď slézovité - Malvaceae, SK: Ibištek krvavý) rozpouští tukovápenaté usazeniny v cévách - antisklerotikum. V trávicím traktu a v močových cestách působí protizánětlivě a dezinfekčně. Ibišek má i antibiotické účinky a ve vyšších dávkách působí antiparaziticky.

Viac detailov

Skladem

340 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) BIO z květu ibišku súdánského. Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002.

Ibišek súdánský (Hibiscus sabdariffa, čeleď slézovité - Malvaceae, SK: Ibištek krvavý) obsahuje velké množství organických kyselin a také kyselinu askorbovou - vitamín C. Bylina rozpouští tukovápenaté usazeniny v cévách, proto ji používáme jako antisklerotikum. V trávicím traktu a v močových cestách působí protizánětlivě a dezinfekčně. Ibišek má i antibiotické účinky a ve vyšších dávkách působí antiparaziticky.

Zdravotní tvrzení schválená EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin): Tonus / Vitalita. Normální funkce střevního traktu. Osvěžení těla. Vylučování vody z organizmu. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Antioxidant.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není z důvodu obsahu alkoholu vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Kód:organické kyseliny,kyselina askorbová,cévní,rozpouštění cévních usazenin, antibiotikum, zánět močových cest,trávicí trakt.

OVZ-35.1-18.10.2012-38950