Pamajorán obyčajný BIO kvapky (tinktúra) 50 ml

Dobromysl tinktura (extrakt) BIO z kvetoucí natě dobromysli obecné. Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002.

Dobromysl obecná (Origanum vulgare, čeleď hluchavkovité - Lamiaceae, SK: Pamajorán obyčajný) tlumí křeče žaludku a střev, zlepšuje peristaltiku, žaludeční neurózu, odkašlávání, prohlubuje sílu srdečního svalu a zlepšuje periferní i srdeční prokrvení. Podporuje enzymatickou činnost slinivky. 

Viac detailov

Skladem

340 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Dobromysl tinktura (extrakt) BIO z kvetoucí natě dobromysli obecné. Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002. 

Dobromysl obecná (Origanum vulgare, čeleď hluchavkovité - Lamiaceae, SK: Pamajorán obyčajný) tlumí křeče žaludku a střev, zlepšuje peristaltiku, používá se při žaludeční neuróze, usnadňuje odkašlávání, prohlubuje sílu srdečního svalu a zlepšuje periferní i srdeční prokrvení. Podporuje enzymatickou činnost slinivky.

Zdravotní tvrzení ve formě schválené Evropskou komisí pro tuto bylinu: Antioxidant. Normální funkce střevního traktu a žaludku. Normální činnost kardiovaskulárního systému -  krevní tlak. Normální funkce horních  cest dýchacích/ Imunita. Kojení. Normální činnost jater. Duševní výkon – spánek. Normální trávení. Normální funkce žlučníku. 

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/dobromysl-nat-kapky-tinktura-50-ml-p-2421

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:žaludek,srdce,slinivka,enzymy,trávení.