Kapucínka väčšia kvitnúca vňať BIO kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) BIO z kvetoucí natě lichořeřišnice větší. Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002.

Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus, čeleď lichořeřišnicovité - Tropaeolaceae, SK: Kapucínka väčšia) k nám byla dovezena v 16. stol španělskými dobyvateli z jižní Ameriky. Přípravek lichořeřišnice plod je velmi účinný na nemoci uvedené na stránkách níže v odkazu (ATB působení). 

Viac detailov

Skladem

340 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) BIO z kvetoucí natě lichořeřišnice větší. Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002. 

Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus, čeleď lichořeřišnicovité - Tropaeolaceae, SK: Kapucínka väčšia) k nám byla dovezena v 16. stol španělskými dobyvateli z jižní Ameriky. Její původní domovinou je Peru, ale dnes se pěstuje po celém světě. Až do konce 18.stol byla hlavním lékem na kurděje. Přípravek lichořeřišnice plod je velmi účinný na nemoci uvedené na stránkách níže v odkazu.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na: http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/lichorerisnice-kapky-tinktura-50-ml-p-31

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

OVZ-35.1-31.10.2012-4032

Kód: antibiotikum, přírodní ATB, žaludek zánět žaludku, gastritida, Helicobacter pylori, Helikobakter, močové cesty zánět, dýchací cesty zánět, salmonela, dutiny,zánět dutin, urologie, urologické nemoci, antibakteriální, stafylokok (i zlatý), Staphylococcus aureus, streptokok, salmonela, Escherichia coli, cystitida.