Perila BIO kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z natě perily křovité BIO. Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002.

Perila křovitá (Perilla frutescens, čeleď hluchavkovité - Lamiaceae, SK: Perila krovitá) má prokázané protiastmatické a záněty tlumící působení. Rostlina zvyšuje tvorbu cytokinů (interleukin) - signální proteiny značkující patogeny, ale i rakovinné buňky. Tím je vystavuje zničení pomocí imunitního systému.

Viac detailov

Skladem

340 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z natě perily křovité BIO. Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002.

Perila křovitá (Perilla frutescens, čeleď hluchavkovité - Lamiaceae, SK: Perila krovitá) je hluchavkovitá bylina domovem v Číně a Indii. Má prokázané protiastmatické a záněty tlumící působení, ve výzkumné fázi byla prokázána schopnost redukovat (spolu se zázvorem) TNF (Tumor Necrosis Factor). Jak je uvedeno i ve schválených zdravotních tvrzeních, rostlina zvyšuje tvorbu cytokinů (interleukin), což jsou signální proteiny mající za úkol značkovat patogeny, ale i rakovinné buňky a tím je vystavit zničení pomocí imunitního systému.

Zdravotní tvrzení schválené EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin): Produkce cytokinů a specifických protilátek. Normální funkce dýchacího systému.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není z důvodu obsahu alkoholu vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód: astma, alergie, cytokiny, rakovina, zánět, záněty, interleukin.

OVZ-35.1-18.10.2012-38950