Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Broncholen BIO kvapky (tinktúra) 50 ml Zväčšiť

Kozia noha hostovcová BIO kvapky (tinktúra) 50 ml

Bršlice BIO (bylinná tinktura - bylinné kapky - tinktury BIO). Přírodní bylinný extrakt z léčivé rostliny bršlice kozí nohy. Bršlice kozí noha (Aegopodium podagraria).

Viac detailov

Skladem

340 Kč

Detaily

Bršlice BIO (bylinná tinktura - bylinné kapky - tinktury BIO). Přírodní bylinný extrakt z léčivé rostliny bršlice kozí nohy. Bršlice kozí noha (Aegopodium podagraria).

Bršlice kozí noha (Aegopodium podagraria, čeleď  Miříkovité - Apiaceae,  SK: Kozia noha hostovcová).

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální trávení, kontrola tělesné hmotnosti a hubnutí.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. Seznam prověřených zdrojů informací o působení léčivých rostlin naleznete zde:  https://www.tinktura.eu/cs/content/21-doporucene-zdroje-informaci-o-lecivych-rostlinach

Složení tinktury: ovocný destilát BIO 40%, léčivá rostlina bršlice kozí noha BIO.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Další informace o dávkování naleznete zde:  https://www.tinktura.eu/cs/content/24-davkovani-tinktur-z-lecivych-rostlin

Poznámka k ceně výrobku - cena za 100 ml tinktury: 680 Kč.

Kód: dna, kyselina močová, otoky, na dnu.