Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Peruánsky ženšen BIO kvapky (tinktúra) 50 ml Zväčšiť

Kurkuma dlhá BIO kvapky (tinktúra) 50 ml

Kurkumovník (kurkuma) BIO (bylinná tinktura - bylinné kapky). Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002. Přírodní bylinný extrakt z oddenku léčivé rostliny kurkumy dlouhé pro normální činnost jater a správně fungující imunitní systém. Pro normální funkce dýchacího systému. Antioxidant. Kurkumovník dlouhý (kurkuma dlouhá syn. pravá) (Curcuma longa). Tinctura Curcumae radix. Tincture Turmeric root.

Viac detailov

Skladem

340 Kč

Detaily

Kurkumovník (kurkuma) BIO (bylinná tinktura - bylinné kapky). Kód kontrolní organizace: CZ-BIO-002. Přírodní bylinný extrakt z oddenku léčivé rostliny kurkumy dlouhé pro normální činnost jater a správně fungující imunitní systém. Pro normální funkce dýchacího systému. Antioxidant. Tinctura Curcumae radix. Tincture Turmeric root.

Kurkumovník dlouhý (kurkuma dlouhá syn. pravá) (Curcuma longa, čeleď zázvorníkovité - Zingiberacea, SK: Kurkuma dlhá) jinak též Haldí. Silné onko působení. Dokáže zvrátit rezistenci nežádoucích buněk na chemoterapii, zvyšuje jejich citlivost na chemoterapeutika. Pravděpodobně jediná rostlina schopná ovlivnit triple negative prsu (onko nález nesouvisející s receptory estrogenu).

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Chuť k jídlu. Normální trávení. Normální činnost jater. Normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní oběh. Imunitní systémantioxidant. Normální stav kloubů a kostí. Normální činnost nervové soustavy. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav pokožky. Normální stav kloubů.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. Seznam prověřených zdrojů informací o působení léčivých rostlin naleznete zde: https://www.tinktura.eu/cs/content/21-doporucene-zdroje-informaci-o-lecivych-rostlinach

Složení tinktury: ovocný BIO destilát 40 % (jablkovice), léčivá rostlina kurkumovník dlouhý BIO.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Další informace o dávkování naleznete zde:https://www.tinktura.eu/cs/content/24-davkovani-tinktur-z-lecivych-rostlin

Poznámka k ceně výrobku - cena za 100 ml tinktury: 680 Kč.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133