Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Informace

Pavlovy tinktury z bylin 

Pavlovy tinktury z léčivých rostlin 

- Pavlovy bylinné směsi - tinktury vícedruhové, Pavlovy bylinné kapky - tinktury jednodruhové, Bylinky pro ženy, Bylinky pro maminky, TČM - tradiční čínská medicína, Ajurvéda, Přírodní antibiotika (ATB), Adaptogeny, Harmonizace, Indiánská medicína, Regenerace, Bylinky pro seniory, Doplňky k přípravku Onkostop, Antioxidanty, Bylinky pro muže, Léčivé (medicinální) houby, Přírodní psychofarmaka. 

 

www.tinktura.eu

Podkategórie

 • Pavlovy bylinné směsi

  Pavlovy bylinné směsi - tinktury z léčivých rostlin vícedruhové.

  Léty ověřené kombinace tinktur z bylin v účinných směsích na většinu zdravotních potíží. Najdete zde širokou řadu velmi účinných koncentrovaných čistě přírodních směsí z léčivých rostlin. Mimo jiné extrakty na cévy, srdce, žaludek, slinivku, ledviny, játra, močové cesty, prostatu, ženské potíže, střeva, lymfu, klouby, imunitu, klimakterium, neplodnost, žlučové a močové kameny, dnu, myomy, cysty, kašel, dobrý spánek, štítnou žlázu, stres a další. Kvalita - tradice - účinnost. Bylinné kapky s.r.o. - www.tinktury.eu.

  www.tinktura.eu

 • Pavlovy bylinné kapky

  Pavlovy bylinné kapky - tinktury z léčivých rostlin jednodruhové.

  Široká řada velmi účinných koncentrovaných čistě přírodních přípravků vyrobená z jednotlivých druhů léčivých rostlin. Mezi nejoblíbenější patří naše extrakty z lichořeřišnice, kotvičník, anona (graviola), jeřáb ptačí, česnek medvědí, kontryhel, maliník, drmek, jinan, kopretina řimbaba, žen-šen, koriandr, měsíček, šišák bajkalský, rhodiola, řepík, třezalka, tužebník, třapatka (echinacea) a další. Kvalita - tradice - účinnost. Bylinné kapky s.r.o. - www.tinktury.eu.

   

  www.tinktura.eu

 • Bylinky pro ženy

  Do této kategorie jsou zařazeny tinktury s významnými účinky na ženské tělo - kapky z léčivých rostlin obsahujících fytoestrogeny, prekurzory progesteronu či další látky potřebné a vhodné zejména pro ženské tělo (zlepšují různé potíže menstruace, potlačují myomy, cysty, kandidózy a podobně).

  S ukončením ovulace žena přestává tvořit progesteron, estrogeny většinou produkuje v dostatečném množství. Žádný z léků není možno nazvat hormonem, spíše lékem s hormonálním působením, není totožný s tělu vlastními hormony, obsazuje jejich receptory a způsobuje spoustu potíží. Pro úplnost je nutno dodat, že ani fytoestrogeny nejsou totožné s estrogeny tělu vlastními, ale jsou zcela jistě bezpečnější, než syntetické léky s hormonálním působením.

  Proto považuji za nejbezpečnější užití látky, která je prekurzorem estrogenu i progesteronu současně, je obsažena v rostlině drmek obecný (Vitex agnus-castus), v menší míře v jamech (Dioscorea batatas). Ať si tělo samo rozhodne, který hormon si potřebuje syntetizovat. Nebo si někdo myslí, že jsme moudřejší, než příroda?!?  Pokud to je skutečně nutné, musíme tělu pomoci i jinak, například harmonizací celého endokrinního systému, ale klidně i podáváním fytoestriolu a podobně.

  Zdá se, že hormonální antikoncepce, syntetická substituční léčba a spontánní estrogenová dominance jsou příčinou až 70% případů rakoviny prsu, vaječníků a dělohy !!!  

 • Bylinky pro maminky

  Bylinky pro těhotné a kojící maminky.

  Denní dávka tinktury obsahuje nepatrné množství alkoholu, zhruba tolik, kolik si tělo vytvoří při trávení jednoho krajíce suchého chleba. U bylin s dostupnými údaji o jejich bezpečnosti jsou údaje uvedeny zvlášť pro těhotné a zvlášť pro kojící matky. Údaj pro těhotné je označen písmenem T a číselnou hodnotou 1 - 5 (jako ve škole). Údaj pro kojící je označen písmenem K některou ze známek 1, 3 a 5 (opět jako ve škole). Tento text je navíc zvýrazněn růžovou barvou. Příklad: T3/K1. Vycházíme z hodnocení Amerického úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Jeho hodnocení se může rozcházet s názory Ministerstva zdravotnictví ČR či s názory některých českých expertů.

  T1 - studie velkého počtu těhotných neprokázaly škodlivé účinky pro plod

  T2 - studie na zvířatech neprokázaly žádné riziko, po podání limitovanému počtu žen se nevyskytly účinky škodlivé pro plod

  T3 - studie na zvířatech nebyly provedeny, po podání limitovanému počtu žen se nevyskytly účinky škodlivé pro plod

  T4 - studie na zvířatech prokázaly zvýšené riziko poškození plodu, po podání limitovanému počtu žen se nevyskytly účinky škodlivé pro plod

  T5 - riziko poškození plodu

  K1 - užívání je možné

  K3 - užívání je možné s opatrností

  K5 - užívání je kontraindikováno 

   

   

 • TČM - Tradiční čínská medicína

  Tradiční čínská medicína (TČM)

  TČM - tradiční čínská medicína - léčivé rostliny používané v čínské medicíně. Tinktury z léčivých rostlin používaných v čínské medicíně.

 • Ajurvéda

  Ajurvéda - léčivé rostliny používané v ajurvédě. Tinktury z léčivých rostlin používaných v ajurvédě.

 • Přírodní antibiotika (ATB)

  Přírodní antibiotika (ATB) - léčivé rostliny s antibakteriálním působením. 

 • Adaptogeny

  Adaptogeny jsou léčivé rostliny, které nespecifickou reakcí v těle upravují tělesné funkce tak, aby bylo navráceno či zachováno zdraví. Zlepšují odolnost proti stresu, normalizují činnost tělesných regulačních systémů, například imunitního systému. Nemají většinou žádné nežádoucí účinky. Adaptogeny v těle působí prozatím ne zcela známým způsobem, což jim ovšem neubírá na účinnosti. Zvyšují odolnost těla vůči různým vnějším vlivům a snižují náchylnost k nemocem. Můžeme říci, že vhodně tonizují (a některé i harmonizují) tělo a jeho funkce.

 • Harmonizace

  Harmonizace funkcí tělesných orgánu je možno provádět pomocí léčivých rostlin se chopností harmonizovat určité funkce lidského těla, tedy udržovat je v rozmezí správných hodnot, ať už byly hodnoty původně zvýšené či snížené.

 • Indiánská medicína

  Indiánská medicína. Tinktury z léčivých rostlin používaných v indiánské medicíně.

 • Bylinky pro seniory

  Stárnutí a stáří je nedílnou součástí života. Světová zdravotnická organizace (WHO) uvádí, že stáří začíná ve věku 60 let (60+). Je to samozřejmě záležitost vysoce individuální, velice záleží na psychické a fyzické kondici jednotlivce. Najdete zde léčivé rostliny označované v odborné literatuře jako geriatrika (geriatrikum), tedy rostliny pomáhající toto období života prožít v co nejpevnějším zdraví a s minimem léků (nejlépe bez nich).

 • Doplňky k přípravku Onkostop

  Tinktury z bylin - doplňky přípravku Onkostop 

  Přípravky (směsi) z léčivých rostlin a hub pro doplňkové ovlivnění zasaženého orgánu. I u sekundárního zasažení orgánu postupujeme dle orgánu primárního výskytu.

   

  www.tinktura.eu

 • Antioxidanty

  Antioxidanty

 • Bylinky pro muže

  Tinktury z léčivých rostlin vhodné zejména pro muže.

 • Léčivé (medicinální) houby

  Léčivé (medicinální) houby

 • Přírodní psychofarmaka
 • Regenerace
 • Virus
 • Buhner protokol
 • Protizánětlivé léčivé rostliny
 • Rostlinné synergenty
 • Houby - vitální (léčivé)
Zobraziť 1 - 24 z 562 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 562 položiek