Informace

Zobraziť 1 - 24 z 26 položiek
 • 130 Kč

  Tinktura (extrakt) z kořenu anděliky lékařské.

 • 130 Kč

  Tinktura (extrakt) ze šištic chmele obecného.

 • 154 Kč

  Deprestop tinktura (extrakt) - směs bylin při depresi. Směs má sedativní a antidepresivní účinky. Působí na úzkost, neklid, neurastenii, panický strach a psychické napětí. Mírné kardiotonikum. Zlepšuje vedení vzruchu nervovými vlákny. Mozkový adaptogen. Zlepšuje kognitivní a duševní funkce, fyzickou kondici a působí proti únavě a stresu.  

 • 130 Kč

  Jinan dvoulaločný - tinktura (extrakt) z listu. 

 • 130 Kč

  Jinan plod (ginkgo) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný  extrakt z plodu léčivé rostliny jinanu dvojlaločného. T2/K5

 • 149 Kč

  Griffonia (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt ze semen léčivé rostliny Griffonia simplicifolia pro normální činnost nervové soustavy a aktivitu mozku.

 • 130 Kč

  Gynostema pětilistá (jiaogulan) tinktura (extrakt) z natě. Gynostema pětilistá (Gynostemma pentaphyllum, čeleď tykvovité - Cucurbitaceae, SK: Jiaogulan) je známa i pod nesprávným názvem ženšen pětilistý či ženšen americký (ženšen pravý patří k rodu Panax, čeleď Araliaceae). Gynostemma je významným adaptogenem plic, ale můžeme ji použít i při nemocech...

 • 154 Kč

  Klídek tinktura (extrakt) - směs bylin pro nastolení duševní pohody. Lesklokorka významně zvyšuje odolnost proti stresu. Bazalka posvátná má antidepresivní účinky. Heřmánek výrazně snížuje hladiny stresových hormonů v těle. Kozlík tlumí nervozitu a odstraňuje nespavost. Meduňka má sedativní účinky. Mučenka obsahuje látky s uklidňujícím účinkem. Levandule...

 • 130 Kč

  Tinktura (extrakt) z květu levandule pravé. Levandule působí antibakteriálně, uklidňuje, pomáhá při křečích svalstva trávicího traktu, zlepšuje odtok žluči do střev a střevní peristaltiku. Pomáhá slinivce k vyšší tvorbě enzymů. Má silné antimykotické působení. Stabilizuje psychiku a napomáhá přímosti myšlení a konání. Brání stresu, poruchám spánku a...

 • 130 Kč

  Tinktura (extrakt) z natě třezalky tečkované. Třezalka urychluje metabolismus, podporuje činnost jater a žlučníku a působí jako mírné diuretikum. Působí jako antibiotikum. Má sedativní a antidepresivní účinek. Je vhodná pro mírné až středně těžké deprese. Působí i na deprese vzniklé dřívějším duševním zraněním. Dobře působí při úzkosti, neklidu,...

 • 130 Kč

  Meduňka lékařská tinktura (extrakt) z natě. Meduňka pomáhá při zklidnění žaludeční a střevní neurózy a bušení srdce nervového původu. Je vhodná při nespavosti, úzkosti a nervovém vyčerpání. Pomáhá po prožitém stresu či šikaně na pracovišti či ve škole - tlumí následný kolotoč myšlenek.

 • 130 Kč

  Tinktura (extrakt) z natě mučenky pletní. Mučenka má velmi silný uklidňující účinek na psychiku. Tlumí úzkost, nervozitu, napětí, zlepšuje spánek. Působí jako gastrosedativum a kardiosedativum. Tlumí vnitřní neklid a strach. Mučenka zlepšuje chápání souvislostí. Tím vnáší do duše klid, daleko lépe zvládáme starosti a pracovní vytížení.

 • 130 Kč

  Tinktura (extrakt) z natě kakostu smrdutého. Kakost smrdutý je vhodný při objevení krve v moči (hematurie), proti krvavým průjmům, při zánětech žaludku a oparech. Bylina se osvědčila na vyloučení močového písku, močových kaménků a při různých chorobách ledvin. Působí na lymfatické otoky.

 • 130 Kč

  Tinktura (extrakt) z natě pelyňku pravého. Pelyněk pravý razantně podporuje tvorbu žaludečních šťáv, tlumí křeče, dezinfikuje a ovlivňuje činnost žlučníku a jater. V psychické oblasti pomáhá při apatii, uvíznutí "v údolí slz" či při negativních myšlenkách. Odbourává ulpívání na starém, zatěžujícím. Zvyšuje odvahu a elán pro nový začátek.

 • 130 Kč

  Tinktura (extrakt) z natě přesličky. Přeslička rolní (Equisetum arvense, čeleď přesličkovité - Equisetaceae, SK: Praslička roľná) je významným zdrojem křemíku (7 % kys. křemičité v rostlině), díky kterému pomáhá hojit a regenerovat cévy a sliznice.

 • 130 Kč

  Tinktura (extrakt) z natě řebříčku obecného. Řebříček používáme při křečovitých bolestech trávicího traktu a bolestivé menstruaci. Staví krvácení z plic, ledvin, menstruační i jiná gynekologická krvácení a to zvyšováním srážlivosti krve. Dává nám jasné zaměření, sílu stát vzpřímeně a schopnost hledat v protikladech celek.

 • 130 Kč

  Řebříček (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z květů léčivé rostliny řebříčku obecného pro normální trávení a menstruační komfort. T4/K3

 • 135 Kč

  Rhodiola (rozchodnice růžová) tinktura (extrakt) z kořenu. Rozchodnice je adaptogen, který některými svými účinky předčí i žen-šen. Regeneruje sluchový nerv, zlepšuje krevní obraz, odstraňuje únavu, pomáhá při rekonvalescenci po úrazech a těžkých nemocech, snižuje hladinu cukru a posiluje imunitní  systém. Zlepšuje  paměť a lehčí formy Parkinsonovy...

 • 130 Kč

  Tinktura (extrakt) z natě rozmarýnu lékařského. Rozmarýn pomáhá při fyzické únavě, nervovém vyčerpání a zlepšuje paměť. Zvyšuje tvorbu žluči a trávících enzymů, pomáhá při nadýmání a dalších problémech trávicího traktu. Rozmarýn rozdmýchává náš vnitřní oheň, pomáhá nám nadchnout se a uskutečňovat naše vize.

 • 139 Kč

  Spánek - bylinná tinktura (extrakt) - směs pro zklidnění a lepší spánek. Chmel má prokázaný sedativní účinek. Mučenka obsahuje látky podobné morfinu, ale nejsou návykové a léčí nespavost a neklid. Meduňka uvolňuje křeče žaludku a střev nervového původu. Dobromysl doplňuje směs svými antidepresivními účinky.

 • 139 Kč

  Stres - bylinná tinktura (extrakt) pro zklidnění organismu při velké psychické zátěži. Stres je nadměrné duševní napětí, které má vliv na nervový systém a nedá se ovládat vůlí. Dále způsobuje produkci stresových hormonů. Stres může být příčinou úzkosti, deprese, či se může stát příčinou široké škály psychosomatických onemocnění. 

 • 130 Kč

  Kozlík lékařský kořen - tinktura (extrakt) - kozlíkové kapky. Kozlík lékařský patří k nejúčinnějším zklidňujícím drogám. Tlumí nervozitu, úzkost a duševní napětí. Zajišťuje hlubší a delší spánek bez následných bolestí hlavy. Pomáhá lidem zpracovat negativní zážitky. Vhodný pro ty, kteří ztrácejí půdu pod nohama a nemohou uniknout z myšlenkového mlýna.

 • 130 Kč

  Valeriánské kapky - bylinná tinktura (extrakt) pro zklidnění organismu. Kozlík lékařský patří k nejúčinnějším zklidňujícím drogám. Tlumí nervozitu, úzkost a duševní napětí. Zajišťuje hlubší a delší spánek bez následných bolestí hlavy. Pomáhá lidem zpracovat negativní zážitky. Vhodný pro ty, kteří ztrácejí půdu pod nohama a nemohou uniknout z myšlenkového...

 • 490 Kč

  Tinktura (extrakt) z plodu (tobolky) vanilky pravé. Vanilka pravá (Vanilla planifolia, čeleď orchidejovité - Orchidaceae, SK: Vanilka pravá) v tradiční indiánské medicíně posiluje srdce, odstraňuje únavu a dodává zdraví a sílu. Má antioxidační účinky a působí jako mírné afrodisiakum. 

Zobraziť 1 - 24 z 26 položiek