Antiobst kvapky (tinktúra) 50 ml

Antiobst tinktura (extrakt) - směs bylin pro úlevu při zácpě - harmonizace stolice.

Dobromysl působí proti břišním křečím. Kioriandr podporuje střevní peristaltiku a působí protikřečově na střeva. Lnice se pro úpravu stolice používá již od 15. století. Proskurník chrání a regeneruje sliznici střev.  Svlačec působí povzbudivě na hladké svalstvo, zvyšuje střevní peristaltiku a vylučování žluče.

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Antiobst tinktura (extrakt) - směs bylin pro úlevu při zácpě - harmonizace stolice.

Složení: dobromysl obecná (Origanum vulgare), koriandr setý plod (Coriandrum sativum), lnice květel (Linaria vulgaris), proskurník lékařský (Althaea officinalis), svlačec rolní (Convolvulus arvensis).

Dobromysl obecná působí proti břišním křečím, zlepšuje duševní pohodu, ovlivňuje enzymatickou činnost slinivky. Hlavními látkami obsaženými v bylině jsou silice a flavonoidy. Kioriandr setý podporuje střevní peristaltiku a působí protikřečově na střeva. Bylina obsahuje silici s velkým obsahem linalolu, dále geraniol, třísloviny a organické kyseliny. Lnice květel se pro úpravu stolice používá již od 15. století. Obsahuje hořké flavonoidové glykosidy, organické kyseliny, třísloviny, minerální soli a další látky. Proskurník lékařský je do této směsi zařazen pro svůj výjimečný obsah slizu, který chrání a regeneruje sliznici střev. Díky flavonoidu hypolaetin-8-glukosid působí protizánětlivě, analgeticky a antiulcerózně (proti vředům). Svlačec rolní působí povzbudivě na hladké svalstvo, zvyšuje střevní peristaltiku a vylučování žluče. Obsahuje projímavou pryskyřici, třísloviny a flavonoidy. Kapky je možno užívat v průběhu dne, nebo v jedné dávce před spaním. Přípravek nezpůsobuje průjmy, působí velmi šetrně, ale spolehlivě.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Antioxidant. Normální funkce střevního traktu a žaludku. Normální činnost kardiovaskulárního systému -  krevní tlak. Normální funkce horních  cest dýchacích/ Imunita. Kojení. Normální činnost jater. Duševní výkon – spánek. Normální trávení. Normální funkce žlučníku.Normální činnost kardiovaskulárního systému - cholesterol v krvi. Normální trávení - produkce plynů. Imunitní systém – antioxidant. Normální činnost nervové soustavy. Normální stav pokožky. Normální činnost močových cest. Normální trávení - chuť k jídlu. Normální funkce jater a žlučníku. Normální trávení a činnost střev. Normální funkce dýchacího systému. Antibakteriální aktivita. 

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které směs má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-bylinkarovo-tajemstvi-c-169_176/antiobst-kapky-50-ml-p-3269

Dávkování: 3x denně 20 kapek nebo 1x denně 40 kapek (večer). Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Omezení: neužívat při neprůchodnosti střev a onkologických diagnózách trávicího traktu.

OVZ-35.1-31.10.2012-4032/1

Kód: zácpa, zácpu, na zácpu.