Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Helistop kvapky (tinktúra) 50 ml

Helistop tinktúra (extrakt) - zmes bylín na likvidáciu Helicobacter pylori.

Divozel narúša hlienový zásaditý obal, v ktorom Helicobacter pylori prežíva kyslé prostredie žalúdka a komplexná tinktúra z kapucínky väčšej dokoná dielo skazy tejto nebezpečnej baktérie, ktorá veľkou mierou prispieva k tvorbe žalúdočných vredov

.

Viac detailov

Skladem

159 Kč

Detaily

Helistop tinktura (extrakt) - směs bylin pro likvidaci Helicobacter pylori.

Složení: divizna velkokvětá (Verbascum densiflorum), lichořeřišnice plod a lichořeřišnice kvetoucí nať  (Tropaeolum majus).

Působení směsi je velmi jednoduché, ale účinné. Divizna narušuje hlenový zásaditý obal, ve kterém Helicobacter pylori přežívá kyselé prostředí žaludku a komplexní tinktura z lichořeřišnice větší dokoná dílo zkázy na této nebezpečné bakterii, která velkou měrou přispívá ke tvorbě žaludečních vředů. 

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce dýchacího systému. Normální trávení. Normální stav slizničních buněk. Normální činnost močového měchýře a ledvin. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Normální činnost hltanu a dýchacích cest.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-bylinkarovo-tajemstvi-c-169_176/helistop-kapky-tinktura-50-ml-p-3336

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Omezení užívání:

  • nepřekračujte denní dávku

OVZ-35.1-21.02.2014-19063

Kód: žaludeční vředy, rakovina žaludku, prekancerózní stav, dispepsie, helicobacter, helikobakter.