Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Švédske kvapky (tinktúra) 50 ml

Švédske kvapky - pri žalúdočných problémoch a pre dlhovekosť.

Horká chuť sa vytráca z našich jedálnych lístkov. Horčiny nám potom chýbajú pri tráviacom procese a môže dôjsť k rozvoju niektorého chronického ochorenia. Zmienka o dlhovekosti vychádza z čias autora receptúry. Tá sa našla v spisoch slávneho švédskeho lekára Clausa Samsta. Zomrel vo svojich 104 rokoch na úraz - po páde z koňa.

Viac detailov

Skladem

159 Kč

Detaily

Švédské kapky - směs bylin při žaludečních potížích a pro dlouhověkost.

Hořká chuť se vytrácí z našich jídelníčků. Hořčiny nám pak chybějí při trávicím procesu a může dojít k rozvoji některého chronického onemocnění. Zmínka o dlouhověkosti vychází z věku autora receptury. Ta se našla ve spisech slavného švédského lékaře Clause Samsta. Zemřel až ve svých 104 letech a to ještě na úraz - po pádu z koně. 

Složení: ořešák královský oplodí, pomerančovník hořký oplodí, muškátovník pravý plod, andělika lékařská kořen, sléz list, kurkuma cicvárová kořen, řepík lékařský list, puškvorec obecný kořen, myrhovník pravý pryskyřice, jasan manový zaschlá šťáva, křemičitá zemina, pelyněk list, pupava bezlodyžná kořen, hořec žlutý kořen, proskurník lékařský kořen, muškátovník pravý květ, máta peprná list, šalvěj lékařská list, zázvorovník pravý oddenek, racemický kafr, šafrán.

Nedoslazováno - neobsahuje ani cukr, ani glycerol. Vhodné pro diabetiky  

Dávkování: při ojedinělém nechutenství či po dietní chybě 1x45 kapek, pro dlouhodobější užívání 3x denně 30 kapek. V případě pocitu velké hořkosti na jazyku a patru možno nakapat na malou kostku cukru. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Kód: švédské kapky, dr. Samst.