Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Jinan (Ginkgo) kapky (tinktura) 50 ml Zväčšiť

Ginko dvojlaločné kvapky (tinktúra) 50 ml

Ginko dvojlaločné - tinktúra (extrakt) z listu.

Viac detailov

Skladem

169 Kč

Detaily

Jinan dvoulaločný - tinktura (extrakt) z listu. T2/K5

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba, čeleď jinanovité - Ginkgoaceae, SK: Ginko dvojlaločné). Zmínky o jinanu jakožto léku na srdce a plíce se objevují již ve starých spisech tradiční čínské medicíny. I ajurvédská medicína považuje jinan za lék na dlouhověkost. Obsahuje flavonové glykosidy, terpenické laktony a především velké množství antioxidantů. Není sice znám jejich přesný mechanismus působení, ale potvrdilo se, že obecně zvyšují průtok krve v tkáních, především v mozku a srdečním svalu a snižují riziko krevních sraženin. Tento účinek byliny je využitelný i při potížích jako je Alzheimerova nemoc, Parkinsonova nemoc, mozková mrtvice, hučení či pískání v uších (tinnitus), nedoslýchavost, závratě a pro zlepšení paměti. Podstatně zlepšuje i nedostatečné periferní prokrvení. Chrání nervové buňky. Díky zlepšení prokrvení zvyšuje výkonnost, zatížitelnost, vitalitu.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Duševní rovnováha. Mikrocirkulace krevního systému. Kognitivní funkce. Antioxidant. Periferní oběhový systém - oči – slyšení. Normální činnost mozku. 

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/jinan-dvojlalocny-kapky-tinktura-50-ml-p-17

Dávkování: 20 kapek 3x denně. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Neužívat současně s antikoagulanty jako je kyselina acetylsalicylová (tužebník), kumarin (komonice), dále s lékem warfarin, vitaminem E a česnekem.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Recenzie

Napísať recenziu

Ginko dvojlaločné kvapky (tinktúra) 50 ml

Ginko dvojlaločné kvapky (tinktúra) 50 ml

Ginko dvojlaločné - tinktúra (extrakt) z listu.