Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Komonice kapky (tinktura) 50 ml Zväčšiť

Komonica lekárska kvapky (tinktúra) 50 ml

Komonica lekárska (Melilotus officinalis, čeľaď bobovité - Fabaceae) bylinná tinktúra (extrakt) z vňate.

Viac detailov

Skladem

159 Kč

Detaily

Komonice lékařská (Melilotus officinalis, čeleď bobovité - Fabaceae, SK: Komonica lekárska) bylinná tinktura (extrakt) z natě.

Komonice obsahuje kumarinové glykosidy snižující srážlivost krve. Droga působí i protizánětlivě v oblasti sliznic a žil. Těchto vlastností využíváme při zánětech žil a pro prevenci trombů (krevních sraženin).  

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Normální stav krve - pročištění. Normální trávení. Normální stav kostí a kloubů. Relaxační účinek - usínání.  

Dávkování: 3x denně 5 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby trpící poruchami srážlivosti krve. Neužívat při menstruaci, hemeroidech a vnitřním krvácení. Neužívejte společně s jinými přípravky na snižování srážlivosti krve. Nepřekračujte denní dávku a neužívejte dlouhodobě. Antagonista vitaminu K.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód: snížení srážlivosti krve, ředění krve, zánět žil, ředí krev, tromby, trombóza, krevní sraženiny, krevní sraženina, zánět sliznic.