Púpava lekárska koreň kvapky (tinktúra) 50 ml

 • ALOJ2300
 • Nové
 • Poslať známemu

  Púpava lekárska koreň kvapky (tinktúra) 50 ml

  Púpava lekárska koreň kvapky (tinktúra) 50 ml

  Tinktura (extrakt) z kořenu smetánky lékařské (pampelišky).

  Príjemca :

  * Povinné polia

    alebo  Zrušiť

 • Zdieľať na Facebooku

127 Kč

Dostupnosť: Skladem

Tinktura (extrakt) z kořenu smetánky lékařské (pampelišky).

Tinktura (extrakt) z kořenu smetánky lékařské (pampelišky). T3/K1

Pampeliška (smetánka) lékařská (Taraxacum officinale, čeleď hvězdnicovité - Asteraceae, SK: Púpava lekárska) ovlivňuje snižování cukru v krvi, zejména ve směsi s omanem. Pomáhá při kožních nemocech, podporuje kontrakční a vyprazdňovací schopnost žlučníku a žaludku včetně vylučování žlučových kamenů, podporuje činnost jater a jako amarum působí při zánětu žaludeční sliznice s nedostatkem žaludečních šťáv. Ovlivňuje i  zánět močových cest a ledvinové kaménky. Má antibiotické účinky. Odbourává z těla toxiny, působí antirevmaticky a pomáhá při různých degenerativních onemocněních kostí a chrupavek.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Působí protizánětlivě. Normální činnost jater. Metabolismus sacharidů. Normální činnost kardiovaskulárního systému - cholesterol v krvi. Normální funkce močové soustavy. Prebiotikum. Antioxidant. Normální trávení - stimulace. Normální činnost žaludku. Detoxikace – vylučování.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/smetanka-pampeliska-koren-kapky-tinktura-50-ml-p-2450

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:cukrovka,diabetes,kůže,žlučník,žaludek,ledvinové kameny,žlučové kameny,amara,žaludeční šťávy nedostatek,antirevmatikum,kosti,chrupavka,otok,otoky mozku, chrupavky, antibiotikum, ATB, toxiny, detoxikace.

 

Obsah 100% alkoholu 0,02
druh položky výrobek

Related Products