Medovka lekárska kvapky (tinktúra) 50 ml

Meduňka lékařská tinktura (extrakt) z natě.

Meduňka pomáhá při zklidnění žaludeční a střevní neurózy a bušení srdce nervového původu. Je vhodná při nespavosti, úzkosti a nervovém vyčerpání. Pomáhá po prožitém stresu či šikaně na pracovišti či ve škole - tlumí následný kolotoč myšlenek.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Meduňka lékařská tinktura (extrakt) z natě. T3/K1

Meduňka lékařská (Melissa officinalis, čeleď hluchavkovité -  Lamiaceae, SK: Medovka lekárska) pomáhá při zklidnění žaludeční a střevní neurózy a bušení srdce nervového původu. Je vhodná při nespavosti, úzkosti a nervovém vyčerpání. Pomáhá po prožitém stresu či šikaně na pracovišti či ve škole - tlumí následný kolotoč myšlenek.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Antioxidant. Normální funkce dýchacího systému. Kognitivní a duševní zdraví. Pozitivní nálada - relaxace – spánek. Normální trávení. Normální činnost oběhové soustavy. Hormonální rovnováha.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/medu-ka-lekarska-kapky-tinktura-50-ml-p-2442

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:zklidnění,neuróza,bušení srdce nervového původu,nespavost, klid,spánek, šikana, stres.