Oman pravý kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z kořenu omanu pravého.

Oman pravý snižuje povrchové napětí hlenů a tím usnadňuje odkašlávání. Podporuje tvorbu žluči, žaludečních šťáv a činnost střev. Díky obsahu prebiotika inulinu pomáhá při cukrovce a tvoří podmínky pro obnovu střevní mikroflóry.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z kořenu omanu pravého. T3/K5!

Oman pravý (Inula helenium, čeleď hvězdnicovité - Asteraceae, SK: Oman pravý) snižuje povrchové napětí hlenů a tím usnadňuje odkašlávání. Podporuje tvorbu žluči, žaludečních šťáv a činnost střev. Díky obsahu prebiotika inulinu pomáhá při cukrovce a tvoří podmínky pro obnovu střevní mikroflóry.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální trávení - chuť k jídlu. Normální činnost hltanu a dýchacích cest. Vylučování vody z organizmu.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/oman-pravy-kapky-tinktura-50-ml-p-2446

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:odkašlání,žluč,cukrovka,odkašlání,hleny,inulín,cukrovka,mikroflóra, plíce, průdušky, střeva, diabetes, žaludek.