Škoricovník čínsky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z kůry skořicovníku čínského.

Skořicovník čínský zlepšuje trávení a odstraňuje nadýmání. Nedávné výzkumy potvrdily i významný účinek skořice ve zlepšení metabolismu sacharidů u pacientů s diabetes. Byl prokázán i účinek při zánětu vedlejších nosních dutin.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z kůry skořicovníku čínského.

Skořicovník čínský (Cinnamonum cassia, čeleď vavřínovité - Lauraceae, SK: Škoricovník čínsky) nám slouží ke zlepšení trávení a odstranění nadýmání. Nedávné výzkumy potvrdily i významný účinek skořice ve zlepšení metabolismu sacharidů u pacientů s diabetes. Byl prokázán i účinek při zánětu vedlejších nosních dutin.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální trávení. Osvěžení těla. Normální hladina glukózy v krvi.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/skorice-kapky-tinktura-50-ml-p-2451

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:nadýmání,trávení,desinfekce,antibiotikum,chřipka,nachlazení,viry,metabolismus,protivirové,cukrovka,diabetes, vedlejší nosní dutiny zánět.