Všehoj ázijský kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z kořenu ženšenu pravého. Žen-šen pravý zvyšuje duševní a fyzickou potenci. Je velmi vhodný na léčbu astenie (chronická únava neznámé etiologie). Působí jako duševní i tělesný harmonizér, zlepšuje paměť i celkovou činnost mozku. Působí na Parkinsonovu a Alzheimerovu nemoc. Svým protinádorovým působením brání rozvoji metastáz a zlepšuje psychickou odolnost pacienta. Afrodisiakum.

Viac detailov

Skladem

249 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z kořenu žen-šenu pravého. T1/K1

Žen-šen pravý neboli všehoj léčivý (Panax ginseng, syn. Panax schinseng, čeleď aralkovité - Araliaceae, SK: Všehoj ázijský) patří dnes asi mezi nejznámější byliny zvyšující duševní a fyzickou potenci. Podle posledních výzkumů vděčí bylina za tuto schopnost především komplexu ginsenosidů. Žen – šen působí proti stresu tím, že posiluje orgány, které uvolňují stresové hormony a regulují jejich hladinu v krvi. Je velmi vhodný na léčbu astenie (chronická únava neznámé etiologie). Působí jako duševní i tělesný harmonizér, zlepšuje paměť i celkovou činnost mozku. Vhodně doplňuje léčbu Parkinsonovy a Alzheimerovy nemoci. Dalším okruhem působení žen-šenu je onkologie, kde svým protinádorovým působením brání rozvoji metastáz a zlepšuje psychickou odolnost pacienta. Má antioxidační vlastnosti. Zvyšuje hladinu testosteronu (anabolikum) a působí i jako afrodisiakum. Má i antibiotické působení, zejména proti Staphylococcus aureus.

Může pomoci i při plicních chlamydiích, borelióze, TBC uzlin, kloubů a kostí, revma, zánětech mozku, očí atd.   

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold)Duševní stav a výkon, koncentrace, koordinace, stres. Fyzický výkon a stav - kyselina mléčná. Erekce. Antioxidant. Bdělost. Únava. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Vitalita. Sexuální zdraví. Kognitivní funkce. Krevní oběh. Paměť. Slabost – vyčerpání. Normální hladina glukózy v krvi. Kognitivní a duševní výkonnost. Antioxidant. Imunitní systém. Normální činnost kardiovaskulárního systému.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/zen-sen-ginseng-koren-kapky-tinktura-50-ml-p-2462

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Nekombinujte s antidepresivy. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kontraindikace: autoimunitní onemocnění.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:harmonizér,stres,aktivita,testosteron,anabolikum,afrodisiakum,rakovina,nádory,únava,antioxidant, adaptogen,adaptogeny,harmonizér,tonikum,Parkinsonova a Alzheimerova nemoc,paměť,astenie, chronická únava,metaztázy, žen-šen, žen - šen, ženšen, geriatrikum, stárnutí, stáří, ATB, antibiotikum, stafylokokus, dopamin, chlamydie, borelióza, tbc, zánět mozku, zánět očí.