Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Cievy mozgové a periférne kvapky (tinktúra) 50 ml

Cievy mozgové a periférne tinktúra (extrakt) - zmes bylín na prekrvenie mozgu a končatín.

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Detaily

Cévy mozkové a periferní tinktura (extrakt) - směs bylin na prokrvení mozku a končetin.

Složení: jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), pupečník asijský (gotukola) (Centella asiatica), komonice lékařská (Melilotus officinalis).

Jinan dvoulaločný obsahuje flavonové glykosidy, terpenické laktony a především velké množství antioxidantů. Není sice znám jejich přesný mechanismus působení, ale potvrdilo se, že obecně zvyšují průtok krve v tkáních především v mozku a srdečním svalu a snižují riziko krevních sraženin. Podstatně zlepšuje i periferní prokrvení a velmi dobré výsledky jsou i při Raynaudově nemoci. Můžeme jej použít i při problémech, jako je otok mozku, Alzheimerova nemoc, Parkinsonova nemoc a mozková mrtvice. Užití se doporučuje i při hučeních v uších a nedoslýchavosti. Další bylinou použitou v této směsi je pupečník asijský (gotukola), který je některými vlastnostmi velmi podobný účinkům jinanu. Významně zlepšuje periferní krevní oběh a tím mj. ovlivňuje "studené ruce a nohy". Jako účinný mozkový nutrient prokrvuje mozek a tím zlepšuje paměť i okysličení mozku. Komonice lékařská mírně ředí krev, slouží jako prevence embolií a působí protizánětlivě.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Léčení. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Normální trávení. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Duševní zdraví, kognitivní funkce. Osvěžení těla. Normální funkce dýchacího systému. Chuť k jídlu. Pohlavní ženské zdraví. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Duševní rovnováha. Mikrocirkulace krevního systému. Kognitivní funkce. Antioxidant. Periferní oběhový systém - oči – slyšení. Normální činnost mozku. Komonice: Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Normální stav kostí a kloubů. Normální trávení. Relaxační účinek - usínání. Normální stav krve - pročištění.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/cevy-mozkove-a-periferni-kapky-tinktura-50-ml-p-2521

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Omezené užívání: lidé se sníženou srážlivostí krve.

Recenzie

Hodnotenie 
2023-05-01

super

Kapky jsou velice účinné a jsem moc spokojená. Na upozornění na co dávat pozor při užívání, jsou velice užitečné .

  • Pre 1 z 2 je táto recenzia užitočná.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

Cievy mozgové a periférne kvapky (tinktúra) 50 ml

Cievy mozgové a periférne kvapky (tinktúra) 50 ml

Cievy mozgové a periférne tinktúra (extrakt) - zmes bylín na prekrvenie mozgu a končatín.