Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Palina pravá kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z vňate paliny pravej.

Palina pravá razantne podporuje tvorbu žalúdočných štiav, tlmí kŕče, dezinfikuje a ovplyvňuje činnosť žlčníka a pečene. V psychickej oblasti pomáha pri apatii, uviaznutí "v údolí sĺz" či pri negatívnych myšlienkach. Odbúrava zachytávanie na starom, zaťažujúcom. Zvyšuje odvahu a elán pre nový začiatok.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Detaily

Tinktura (extrakt) z natě pelyňku pravého.

Pelyněk pravý (Artemisia absinthium, čeleď hvězdnicovité - Asteraceae, SK: Palina pravá) razantně podporuje tvorbu žaludečních šťáv, tlumí křeče, dezinfikuje a ovlivňuje činnost žlučníku a jater. V psychické oblasti pomáhá při apatii, uvíznutí "v údolí slz" či při negativních myšlenkách. Odbourává ulpívání na starém, zatěžujícím. Zvyšuje odvahu a elán pro nový začátek. Proměňuje hořkost na radost, pomáhá přistupovat k životu s humorem a dává nám jasný pohled na věci a zlepšuje poznání. Dává nám uvědomění, že utrpení a sladkost života patří k sobě. Pelyněk pravý nás vede z bahnité a neschůdné cesty na pevnou půdu.  

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce ledvin a prostaty. (Před) menstruační komfort. Chuť k jídlu.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.  

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/pelynek-kapky-tinktura-50-ml-p-2638 

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Obsahuje thujon. Nepřekračujte dávkování! Neužívat dlouhodobě!

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:žaludeční šťávy,dezinfekce trávicího traktu,nechutenství, křeče, žlučník, játra, katar.