Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Ligurček lekársky kvapky (tinktúra) 50 ml

Ligurček koreň (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z koreňov liečivej rastliny ligurčeka lekárskeho pre normálne trávenie a činnosť čriev a pre normálne funkcie dýchacieho systému.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Detaily

Libeček kořen (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořenů léčivé rostliny libečku lékařského pro normální trávení a činnost střev a pro normální funkce dýchacího systému.

Libeček lékařský (Levisticum officinale, čeleď miříkovité - Apiaceae, SK: Ligurček lekársky) je silný močopudný prostředek. Podporuje vylučování chloridů a dalších nežádoucích solí z organismu. Působí na záněty dolních močových cest, zvyšuje tvorbu žluči a rozpouští hleny při nachlazení. Snižuje soudržnost močových kamenů a vylučuje kyselinu močovou z těla. Podporuje tvorbu trávicích enzymů. Ovlivňuje nepravidelnou menstruaci. 

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Fyzická výkonnost. Relaxace. Normální trávení. Vylučování vody z organismu. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. 

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina libeček lékařský.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kontraindikace: těžší poruchy ledvin.

Interakce: nekombinovat s jalovcem.

Doporučení: neužívejte dlouhodobě.

Kód: močové záněty, vylučování solí, tvorba žluči, močové kameny, kyselina močová, trávicí enzymy, nepravidelná menstruace.