Onko "A" - pľúca - kvapky (tinktúra) 50 ml

Onko "A" - plíce - doplněk přípravku O-stop. Směs bylin pro doplnění účinků přípravku O-stop při působení na nekontrolované dělení buněk v plicích.

Viac detailov

Skladem

139 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Onko "A" - plíce - doplněk přípravku O-stop. Směs bylin pro doplnění účinků přípravku O-stop při působení na nekontrolované dělení buněk v plicích. 

Složení: divizna velkokvětá (Verbascum densiflorum), gynostemma (Gynostemma pentaphyllum), čaga - rezavec šikmý (Inonotus obliquus).

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce dýchacího systému. Normální trávení. Normální stav slizničních buněk. Normální činnost močového měchýře a ledvin. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Normální činnost hltanu a dýchacích cest.    Antioxidant. Hladina lipidů v krvi. Normální hladina cukru v krvi. Kardiovaskulární systém, homocystein, krevní oběh a tlak. Normální činnost jater - pročištění. PH rovnováha v žaludku. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-dopl-ky-k-pripravku-onkostop-c-169_177/onko-a-plice-kapky-tinktura-50-ml-p-3256

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Zachovávejte časový odstup 15 minut mezi užitím jednotlivých přípravků. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

OVZ-35.1-31.10.2012-4032/1

Kód:onkologický nález na plicích, plíce, rakovina plic, O-stop, O stop, onko, onkostop, o-stop