Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Sladké drievko uralské kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z koreňa sladovky uralskej.

Sladovka uralská podporuje vykašliavanie pri chorobách pľúc a priedušiek a pôsobí proti chrapotu. Látky obsiahnuté v byline sú využiteľné pri liečbe žalúdočných a dvanástnikových vredov. Působí proti kožním alergiím. Obsahuje látky s podobným protizánětlivým účinkem, jako mají kortikoidy. Působí jako antidotum. Uvádí se i jako inhibitor růstu tumorů.

Viac detailov

Skladem

136 Kč

Detaily

Tinktura (extrakt) z kořenu lékořice uralské.

Lékořice uralská (Glycyrrhiza uralensis, čeleď bobovité- Fabaceae, SK: Sladké drievko) podporuje vykašlávání u nemocí plic a průdušek a působí proti chrapotu. Látky obsažené v bylině jsou využitelné při léčbě žaludečních a dvanáctníkových vředů. Působí proti kožním alergiím. Obsahuje látky s podobným protizánětlivým účinkem, jako mají kortikoidy. Působí jako antidotum (protijed) při otravách krve, otravě jídlem, drogami či alkoholem. Uvádí se i jako inhibitor růstu tumorů.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold)Normální metabolismus / hubnutí.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky, nevhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem. Neužívat při těžších nemocech ledvin a jater a při otoku srdce. Maximální doba užívání 12 týdnů.

Kód: kašel, chrapot, revmatismus, žaludeční vředy, viry, bakterie, plísně, alergie, Addisonova nemoc, glukokortikoidy, hormony nadledvinek, nadledvinky, zánět, protizánětlivé, otrava krve, otrava jídlem, kortikoidy, dvanáctníkové vředy, dvanácterník.