Onko "L" - črevá - kvapky (tinktúra) 50 ml

Onko "L" - střeva - doplněk přípravku O-stop. Směs léčivých rostlin pro doplnění účinků přípravku O-stop při působení na nekontrolovatelné dělení buněk ve střevech.

Viac detailov

Skladem

139 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Onko "L" - střeva - doplněk přípravku O-stop. Směs léčivých rostlin pro doplnění účinků přípravku O-stop při působení na nekontrolovatelné dělení buněk ve střevech.

Složení: Měsíček lékařský (Calendula officinalis), Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata), Korálovec ježatý (Hericium erinaceus), Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum), Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra).

Měsíček lékařský má kancerostatický efekt. Hojí vnitřní a vnější záněty díky obsahu antibakteriálních látek, mj. žaludeční vředy a záněty střev. Příznivě ovlivňuje činnost jater a žlučníku. Jitrocel kopinatý je znám svými protizánětlivými účinky na trávicí cesty. Toto antibakteriální působení můžeme uplatnit při žaludečních a dvanáctníkových vředech či zánětlivých onemocněních tlustého střeva včetně Crohnovy nemoci. Korálovec ježatý ovlivňuje imunitu, žaludek, tlusté střevo a neurologické potíže. Profesor Valíček uvádí následující: "korálovec se užívá na zažívání a žaludeční problémy, při chronické gastritidě, žaludečních a dvanáctníkových zánětech a vředech a při zánětu tlustého střeva. Výzkumy ukázaly, že potlačuje Helicobacter pylori - pravděpodobnou příčinu žaludečních vředů. Pomáhá při rakovině žaludku, jícnu, tlustého střeva, jater a děložního krčku. Léčí obtíže nervového původu, posiluje imunitní systém, potlačuje záněty a léčí vyčerpanost". Výzkumy in vitro a in vivo prokázaly přímé působení na nádorové buňky. Houba má prokázaný antioxidační účinek. Extrakt zvyšuje aktivitu makrofágů a imunitního systému proti rakovinným buňkám. Klinické studie dokázaly, že houba regeneruje sliznice a epitel tkání trávicího systému a je tedy vhodná při léčbě gastritidy, pálení žáhy, při žaludečních vředech a při chronických zánětech žaludeční sliznice. U pacientů s chronickým zánětem tlustého střeva došlo ke zlepšení zdravotního stavu v 82% případů, v 52% došlo k úplnému vyléčení. Korálovec podávaný společně s chemoterapií v 70% případů redukoval vznik metastáz. Zpomaluje průběh autoimunitních nemocí. Rdesno mnohokvěté patří mezi adaptogeny. Má antioxidační účinky a zpomaluje stárnutí. Zlepšuje hormonální činnost. Stimuluje funkci ledvin, čímž čistí krev. Má antivirové a antibakteriální působení. Chrání játra, srdce, užívá se při zánětu tlustého střeva a zácpě. Lékořice lysá obsahuje látky využitelné při léčbě žaludečních a dvanáctníkových vředů a zánětech střev. Působí spasmolyticky, proti virům, bakteriím a plísním, ale i proti alergiím. Obsahuje látky s podobným účinkem jako mají kortikoidy.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce jater  a střev. Osvěžení těla. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav pokožky, hojení ran.     Normální funkce dýchacího systému. Antioxidant. Normální funkce střevního traktu, mikrobiální rovnováha. Imunitní systém – antioxidant. Normální stav kloubů. Normální trávení a funkce jater, pročištění.    -    Normální činnost kardiovaskulárního systému - hladina cholesterolu v krvi.    Normální trávení. Energie. Imunitní systém – antioxidant. Normální stav kloubů. Duševní zdraví - nervový systém – klid. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav pokožky. Močový & reprodukční systém. Prostata.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

Kód: rakovina střev, střeva, onko, o stop, o-stop, onkostop.